CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE GRANATOWY

139 PLN 79 PLN
(taniej o 43%)
UNIWERSALNY
Zobacz dostępność w sklepach stacjonarnych
Zamów teraz - wysyłka
Oblicz ratę
Darmowe
ubezpieczenie
zamówienia
Darmowa
wysyłka
od 250zł
2 lata
gwarancji
producenta
14 dni
na zwrot
towaru

CZAPKA TRAM CUFF BEANIE ROXY


Świetna czapka na zimowe dni i mroźne wieczory, wykonana z najwyższej jakości akrylu o grubym splocie. Klasyczny krój z wszywką z małym logo Roxy. 

Informacje ogólne

Materiał: 100% akryl
Krój: Klasyczny
Inne: Wszywka z logo
Wywijany mankiet 

OPIS MARKI:

 

Roxy logo

Roxy powstała w 1990 roku dzięki inicjatywie marki Quiksilver, której właściciele, produkując przedmioty lifestyle dla mężczyzn, zauważyli zapotrzebowanie na odzież, torby i inne rzeczy w podobnym stylu dla kobiet. Pod jej logo na rynku pojawiają się akcesoria snowboardowe, narciarskie, surfingowe, odzież lifestyle i mnóstwo dodatków typu, torby, paski, klapki, walizki, chustki, i mnóstwo przedmiotów tego rodzaju, które trafiają w ręce dziewczyn pełnych życia, optymistycznych, radosnych i pozytywnych. W ofercie Roxy znajdują się również rozmiary i wzory dla małych adeptek sportów wodnych i śnieżnych, a także przeurocza seria odzieży dla dziewczynek.

Informacje dodatkowe - Snowshop

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:ERJHA03561
FIRMA:ROXY
MODEL:TRAM CUFF BEANIE
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:GRANATOWY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:MID DENIM

Dlaczego warto kupować w SnowShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników narciarstwa i snowboardu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Chałupy 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • Przelewy24 - PayPro S.A. (blik, szybki przelew lub karta kredytowa) 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN
  • Płatność w ratach - Credit Agricole 0.00 PLN
  • Płatność w ratach - Credit Agricole Raty 10x0% lub 20x0% 0.00 PLN

Systemy ratalne w SnowShop.pl

Raty Credit Agricole

Dla tego produktu jeszcze nikt nie wystawił opinii

Oceń produkt
Twoja ocena

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
M
CZAPKA AERONAUTICA MILITARE CUFFIA CZARNY

CZAPKA AERONAUTICA MILITARE CUFFIA CZARNY

229 PLN 149 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BLAUER BLUA05234 POMARAŃCZOWY

CZAPKA BLAUER BLUA05234 POMARAŃCZOWY

309 PLN 189 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROSSIGNOL JILY GRANATOWY|BIAŁY|CZERWONY

CZAPKA ROSSIGNOL JILY GRANATOWY|BIAŁY|CZERWONY

169 PLN 99 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA PICTURE UNCLE GRANATOWY

CZAPKA PICTURE UNCLE GRANATOWY

149 PLN 89 PLN
dostępne rozmiary:
S|M, L|XL
CZAPKA 4F CAM063 CZARNY|BIAŁY

CZAPKA 4F CAM063 CZARNY|BIAŁY

49 PLN 35 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA TANSSI BIAŁY|RÓŻOWY

CZAPKA REIMA TANSSI BIAŁY|RÓŻOWY

69 PLN
dostępne rozmiary:
S|M, L|XL
CZAPKA 4F CAD073 GRANATOWY

CZAPKA 4F CAD073 GRANATOWY

49 PLN 35 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA MAJESTY SIBI CZARNY|POMARAŃCZOWY

CZAPKA MAJESTY SIBI CZARNY|POMARAŃCZOWY

79 PLN 69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROXY  OSLO POM POM BEANIE  GRANATOWY|WIELOKOLOROWY

CZAPKA ROXY OSLO POM POM BEANIE GRANATOWY|WIELOKOLOROWY

129 PLN 69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE SKULL CAP BLACK CZARNY

CZAPKA DAKINE SKULL CAP BLACK CZARNY

99 PLN 39 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA DIMMA BORDOWY

CZAPKA REIMA DIMMA BORDOWY

79 PLN 45 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BURTON MARCY CZARNY|BIAŁY

CZAPKA BURTON MARCY CZARNY|BIAŁY

129 PLN 69 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij