Sport jest Twoją pasją? Chcesz zarabiać robiąc to, co lubisz i łączyć zainteresowania z pracą? Nasz sklep to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz!

Sklepy SurfShop & SnowShop & BikeSalon już od ponad dekady łączą miłośników sportów wodnych i zimowych, a także pasjonatów dwóch kółek. Niezależnie, od tego, jaką dziedzinę preferujesz - u nas spotkasz się z przyjazną atmosferą, najlepszymi markami oraz wieloma możliwościami rozwoju.

OBECNIE POSZUKUJEMY: Specjalista-sprzedawca sprzętu narciarskiego

Miejsce pracy: Warszawa i Gdynia

Oczekiwania:
- czynne uprawianie narciarstwa zjazdowego
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w grupie
- dyspozycyjność
- kreatywność i chęć rozwoju prowadzonych działań
- chęć zdobywania nowej wiedzy
- mile widziane doświadczenie w pracy instruktora narciarstwa
- znajomość sprzętu rowerowego/ windsurfingowego/ kitesurfingowego będzie dodatkowym atutem :)

Obowiązki:
- aktywna sprzedaż i profesjonalne doradztwo
- dbanie o ekspozycję towarów
- budowanie dobrych relacji z klientami
- kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
- obsługa posprzedażowa klientów
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- elastyczny grafik
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (14 lat na rynku)
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii
- możliwość awansu
- szkolenia produktowe
- udział w testach sprzętu
- zniżki pracownicze
- możliwość zakupienia karty multisport w preferencyjnej cenie
- dobrą atmosferę pracy
- wieloletnią współpracę - nie tylko na sezon.

Jeżeli poszukujesz pracy w Warszawie wyślij CV na adres: andrzej.tomaszewski@snowshop.pl
Jeżeli poszukujesz pracy w Gdyni wyślij CV na adres: honorata.tadajewska@snowshop.pl

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij