EAN: 3613374505094

CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE ZIELONY

Wybierz rozmiar
UNIWERSALNY

CZAPKA TRAM CUFF BEANIE ROXY


Świetna czapka na zimowe dni i mroźne wieczory, wykonana z najwyższej jakości akrylu o grubym splocie. Klasyczny krój z wszywką z małym logo Roxy. 

Informacje ogólne

Materiał: 100% akryl
Krój: Klasyczny
Inne: Wszywka z logo
Wywijany mankiet 

OPIS MARKI:

 

Roxy logo

Roxy powstała w 1990 roku dzięki inicjatywie marki Quiksilver, której właściciele, produkując przedmioty lifestyle dla mężczyzn, zauważyli zapotrzebowanie na odzież, torby i inne rzeczy w podobnym stylu dla kobiet. Pod jej logo na rynku pojawiają się akcesoria snowboardowe, narciarskie, surfingowe, odzież lifestyle i mnóstwo dodatków typu, torby, paski, klapki, walizki, chustki, i mnóstwo przedmiotów tego rodzaju, które trafiają w ręce dziewczyn pełnych życia, optymistycznych, radosnych i pozytywnych. W ofercie Roxy znajdują się również rozmiary i wzory dla małych adeptek sportów wodnych i śnieżnych, a także przeurocza seria odzieży dla dziewczynek.

Informacje dodatkowe - Snowshop

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:ERJHA03561
FIRMA:ROXY
MODEL:TRAM CUFF BEANIE
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:ZIELONY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:IVY GREEN

Dlaczego warto kupować w SnowShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników narciarstwa i snowboardu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • BLIK 0.00 PLN
  • Przelewy24 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN
  • Płatność w ratach - Credit Agricole 0.00 PLN
  • Płatność w ratach - Credit Agricole Raty 10x0% i 20x0% 0.00 PLN
  • Płatność w ratach - Credit Agricole Raty 10x0% i 20x0% 0.00 PLN
  • Płatność w ratach - Credit Agricole Raty 10x0% lub 20x0% 0.00 PLN

Systemy ratalne w SnowShop.pl

Raty Credit Agricole

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA SCOTT MTN 20 WOMEN'S BEANIE NIEBIESKI

CZAPKA SCOTT MTN 20 WOMEN'S BEANIE NIEBIESKI

119 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA KABAK BEANIE 8007 SZARY

CZAPKA KABAK BEANIE 8007 SZARY

69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA KABAK WINTER 401 RÓŻOWY

CZAPKA KABAK WINTER 401 RÓŻOWY

85 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA SCOTT MTN 30 ZIELONY

CZAPKA SCOTT MTN 30 ZIELONY

79 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA SCOTT MTN 20 WOMEN'S BEANIE RÓŻOWY|CZERWONY

CZAPKA SCOTT MTN 20 WOMEN'S BEANIE RÓŻOWY|CZERWONY

129 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA KABAK BEANIE 602M NIEBIESKI

CZAPKA KABAK BEANIE 602M NIEBIESKI

69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA THIRTYTWO DOUBLE BEANIE POMARAŃCZOWY|CZARNY|BIAŁY

CZAPKA THIRTYTWO DOUBLE BEANIE POMARAŃCZOWY|CZARNY|BIAŁY

89 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS WILHELM BRĄZOWY|POMARAŃCZOWY|ŻÓŁTY

CZAPKA BARTS WILHELM BRĄZOWY|POMARAŃCZOWY|ŻÓŁTY

159 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS KAYLI BIAŁY|CZERWONY

CZAPKA BARTS KAYLI BIAŁY|CZERWONY

179 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS GUADALOOP BRĄZOWY|RÓŻOWY

CZAPKA BARTS GUADALOOP BRĄZOWY|RÓŻOWY

159 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS MYONET CZERWONY|GRANATOWY

CZAPKA BARTS MYONET CZERWONY|GRANATOWY

159 PLN
dostępne rozmiary:
S|M
CZAPKA 4F CAD073 CZERWONY

CZAPKA 4F CAD073 CZERWONY

49 PLN 19 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij